TrackCorm
Akıllı Takip Sistemi

Hiçbir cihaz gerektirmeden, sadece mobil uygulama ile maliyetsiz bir şekilde çalışanlarınızı kolayca takip edin.

TrackCorm

ÖZELLİKLER

maliyetsiz

MALİYETSİZ

TRACKCORM, klasik PDKS sistemlerinin gerektirdiği parmak okuma, yüz tanıma ya da kart geçiş sistemi gibi cihaz maliyetlerini ortadan kaldırır. Bulut mantığı ile çalışan yönetici paneli, herhangi bir sunucu maliyeti gerektirmez.

kolay

KOLAY/PRATİK

track.corm.com.tr adresinden hesap oluşturduktan sonra, sade ve basit yönetici paneli üzerinden çalışanlarınızı hemen takibe başlayabilirsiniz. Tek tuş ile çalışan TRACKCORM mobil uygulamasını kolay kullanımlı arayüzü ile eğitim gerektirmeden kullanmaya başlayabilirsiniz.

analiz rapor

RAPORLAMA/ANALİZ

Akıllı raporlar ile çalışanlarınızın devamsızlıklarını, bulunurluklarını, geç gelmelerini takip edebilir, ister özet şeklinde, ister detaylı bir şekilde raporları oluşturabilirsiniz. Grafik, kart ve haritalar ile zengin içerikli analizler alabilirsiniz. Günlük, haftalık yada aylık rapoarlar ile tek bir sayfadan tüm çalışanlarınızın durumunu izleyebilirsiniz.

izin yönetim sistemi

İZİN YÖNETİM SİSTEMİ

İzin yönetim sistemi ile çalışanlarınızın yıllık ve diğer izinlerini otomatik takip edebilirsiniz. Haftalık planlama içerisinde çalışanın izin hakedişlerini dikkate alarak hatalı işlem yapılmasını önler. Detaylı izin raporları ile kullanılmayan izinlerin takibini tek bir sayfadan yönetebilirsiniz. Çalışanlar izin taleplerini uygulama üzerinden girebilir, departman yöneticisi ya da İK yöneticisinin onay süreçleri ile yönetebilirsiniz.

izin yönetim sistemi

YEMEK ÜCRETİ HESABI

Çalışanlarınız günlük ya da aylık yemek ücretlerini belirleyip, izinlerine ve çalıştığı günlere göre otomatik yemek kartı yüklemelerini yapabilirsiniz. Tek bir rapor ile yemek kartı maliyetlerini görüntüleyebilirsiniz.

izin yönetim sistemi

KARE KOD İLE EKSTRA GÜVENLİK

Dilerseniz şubelerinize özel anlık değişen kare kodlarla lokasyona giriş ve çıkış sırasında ekstra güvenlik adımı uygulayabilirsiniz.

bildirim

BİLDİRİMLER

Çok farklı bilidirim seçenekleri ile çalışanlarınızı anlık olarak takip edin. Sms, mail yada mobil bildirimler ile çalışanlarınızın geç girişlerini, devamsızlıklarını, çıkışlarını lokasyon yöneticilerine, sorumlulara ve ya belirleyeceğiniz telefon yada maillere bildirilmesini sağlayabilirsiniz.

haftalık plan

HAFTALIK PLANLAMA

Lokasyon, rol yada çalışan bazında haftalık planlarını (çalışma saatleri,izinler) takvim üzerinden kolayca tanımlayıp, planlara göre bildirimlerin gönderilmesini ve raporların oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.

entegrasyon

ENTEGRASYON

Mevcut İK, Muhasebe ya da ERP uygulamarınız ile entegrasyon kurabilir, verilerin otomatik olarak uygulamalarınıza transferini sağlayabilirsiniz.