TeachCorm
Kesintisiz Eğitim Portalı

Her an ve her koşulda çalışanlarınız ve müşterileriniz için eğitim ortamı sağlayın.

TeachCorm

ÖZELLİKLER

eğitim

ZENGİN İÇERİK OLUŞTURMA

TEACHCORM sağladığı birçok araç ile ders ve sınav oluşturmada birçok seçenek sunar. Html,Pdf,Video,Resim gibi içerikler ile slayt yada tek sayfa mantığıyla dilediğiniz kadar sayfa içeren dersler oluşturabilirsiniz. Çoktan seçmeli, Evet/Hayır, Doğrusla Ölçek, Açık Uçlu, Resim yada Video ile Cevaplama gibi birçok soru seçeneğiyle sınavlar oluşturabilirsiniz.

eğitim

CANLI YAYIN VE WEBİNAR

TEACHCORM ile canlı yayınlar düzenleyebilir, Webinarlar oluşturabilirsiniz. Zoom, Google Meet ve Youtube entegrasyonları sayesinde kolayca canlı yayını başlatabilirsiniz. Çalışanlarınızı link karmaşasından kurtarıp tek bir portal üzerinden kolayca canlı yayınlara girişini sağlayabilirsiniz. Canlı yayın öncesine ve sonrasına sınavlar ekleyerek eğitimin kalitesini ölçebilirsiniz.

TeachCorm

EĞİTİM PROGRAMLARI VE KURSLAR

Dersler ve sınavlar ile ilgili konuları birleştirerek kurslar oluşturabilirsiniz. Basit arayüzlü kurs detay sayfası ile, kursları kolay bir şekilde ilerletebilirsiniz. Kurslardan oluşan eğitim programları ile tüm bir dönemin müfredatını oluşturabilirsiniz. Detaylı puanlama sistemi ile kurs sonuçlarını detaylı analizler ile takip edebilirsiniz.

TeachCorm

TAKİP SİSTEMİ VE BİLDIİRİMLER

Kurs, canlı yayın, duyuru gibi yapılan atamlar, yapıldıktan sonra ve belli aralıklarla çalışanlarınız sms, mail ya da mobil bildirimler ile bilgilendirilir. Çalışanlarınız kursları tamamladığında yada zamanında tamamlamadığında gibi birçok durumda ilgili yöneticilere gerekli bilgilendirmeler, sms, mail ya da mobil bildirim ile yapılır. Yapılan atamaların zamanında tamamlanması için gerekli tüm bilgilendirmelere anlık ulaşabilirsiniz.

TeachCorm

DETAYLI ANALİZ VE RAPORLAR

Kurs ve sınav sonuçlarını detaylı ve akıllı raporlar ile kolayca takip edebilirsiniz. Çalışanlarınız en çok sorun yaşadığı konuları görüntüleyebilir, eğitimlerindeki eksik noktaları analiz raporları ile tespit edebilirsiniz. Sınav soruları üzeirnden geri bildirimler ile çalışanlarınızın eğitimleri tekrar alasını sağlayabilirsiniz. Raporları ister portal üzeirnden grafiklerle, isterseniz excel dosya formatında dışarı aktararak inceleyebilirsiniz.

TeachCorm

SERTİFİKA VE KARNE

Çalışanlarınıza kurs ya da eğitim programı sonucunda sertifikalar verebilirsiniz. İster hazır tasarlanmış sertifikaları kullanın, isterseniz kurumunuza özel sertifikalar oluşturabilirsiniz. Eğitim programlarının sonuçları üzerinden otomatik oluşan karneler ile çalışanlarınızın performanslarını değerlendirebilirsiniz. Çalışanlarınızın motivasyonunu eğitim performansı takibi yükseltebilirsiniz.

TeachCorm

ÖZELLİŞTİRİLMİŞ TASARIM VE İÇERİKLER

Uygulama tasarımını özelleştirebilir, kurumunuza özel akademininizi kolayca kurabilirsiniz. Kendi logonuz, fontunuz ve renkleriniz ile sayfalarınızı tasarlayabilir, kurumsal kimliğiniz ile çalışanlarınıza eğitimler sunabilirsiniz. Kurumunuza özel oluşturulan mobil uygulamalar ile Androdi Google Play ve İOS App Store üzerinden kendi uygulamalarınızı kullandırabilirsiniz. Kurumunuza özel içerikler ve kütüphane ile kurum kimliğiniz en iyi şekilde oluşturabilirsiniz.

TeachCorm

ERİŞİM VE KULLANIM KOLAYLIĞI

Bulut tabanlı çalışan TEACHCORM'u, web üzerinden platform bağımsız bir şekilde kolayca kullanabilirsiniz. Basit ve kullanıcı deneyimi en üst seviyede hedeflenerek tasarlanan sayfalar ile kolay bir kullanım imkanı sağlar. Yönetici sayfaları benzer altyapı ile tasarlanmış olup tüm sayfalar kullanım olarak aynı tasarım kodları ile oluşturuldu.

TeachCorm

ENTEGRASYON

Mevcut İK, Muhasebe ya da ERP uygulamarınız ile entegrasyon kurabilir, verilerin otomatik olarak uygulamalarınıza transferini sağlayabilirsiniz. Anlık veri transferi ile değişiklikler otomatik olarak uygulamanıza yansır.

TeachCorm

DUYURULAR

Çalışanlarınıza kurumunuz hakkındaki duyuruları tek bir portal üzerinden yapabilirisiniz. Duyuruların görüntülenmelerini ve okunma durumları detaylı raporlar ile inceleyebilir, çalışanlarınızın bilgilendirildiğinden emin olabilirsiniz.

TeachCorm

KULLANICI YÖNETİMİ

Çalışanlarınızı departman ve rol bazında gruplayabilirsiniz. Departmanlarınız hiyeararşik düzene göre oluşturup kurumunuzun organizasyon şemasını kolayca oluşturabilirsiniz. Eğitimleri ve duyuru gibi içeriklerinizin atamasını bu organizasyon şeması üzerinden doğru bir plan ile yönetebilirsiniz.

TeachCorm

KOLAY ATAMA

Kursları, eğitim programlarını ve sınavları, detaylı ve kolay yönetilebilir atama sistemimiz ile İK yöneticilerinin zamanını almadan yapabilirsiniz. Departman, rol ya da kullanıcılara, sabit ya da tekrarlı atamalar yapabilir, yeni başlayan çalışanlarınızın bulunduğu departmana ya da sahip olduğu role göre otomatik atamalar oluşuturabilirsiniz. Tekrarlı atamalarla haftanın belli günlerine ya da n günde bir şeklinde atamalar oluşturabilir, çalışan işe başladıktan n gün sonra otomatik atamalar oluşturabilirsiniz.